Malarskie Grand Prix

Z ogromną radością i dumą informujemy, że Martyna STOKŁOSA zdobyła Grand Prix w gminnym konkursie „Pełni zachwytu – cieszmy się z małych rzeczy” organizowanym pod patronatem Burmistrza Zatora!  To wyjątkowe wyróżnienie jest dowodem talentu, wrażliwości i ogromnego zaangażowania Martyny. Jej praca zachwyciła jury i została najwyżej oceniona spośród wszystkich uczestników konkursu. Serdecznie gratulujemy tego pięknego sukcesu i życzymy kolejnych inspirujących osiągnięć!

Ps. Wszystkich MIŁOŚNIKÓW sztuki zapraszamy do A2.  Sala wypełni się twórczością naszych szkolnych artystów. Jeżeli i Ty chciałbyś wzbogacić przestrzeń sali polonistycznej i rozwijać swój talent- pani Sylwia czeka na Twoje prace

-->